RE/MAX TOP brokeris

Tadas Račkauskas

Mano profesinė misija – užtikrinti sklandų ir efektyvų nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo procesą bei konsultuoti klientus visais nekilnojamojo turto klausimais.

Turiu ilgesnę nei 7 metų patirtį nekilnojamojo turto pardavimuose.

Mokausi ir tobulėju iš geriausių Europoje nekilnojamojo turto specialistų, niekada nepaliauju domėtis rinkos naujienomis, esu sertifikuotas brokeris bei atstovauju didžiausią nekilnojamojo turto kompaniją pasaulyje RE/MAX.

Žiūrėti video apie mane

Nuo 2015 metų esu RE/MAX Executive Club narys bei Vyresnysis Brokeris, nuo 2016 metų – RE/MAX Collection brokeris.

Tikiu skaičiais, tad ~440+ laimingų klientų dažnai turi ką pasakyti apie mano vertybes – profesionalumą, kūrybiškumą bei nuoseklų ir atsakingą darbą.

Vertinu kiekvieną klientą! Todėl esu visada pasirengęs atsakyti į Jūsų̨ klausimus, nugalėti kylančias abejones ir lydėti Jus viso pirkimo-pardavimo proceso metu.

Būstas turi tarnauti Jums.

NT brokeris Tadas Račkauskas

Prestižinių RE/MAX klubų narys:

RE/MAX Pasiekimai ir apdovanojimai:

Sudaryti sandoriai
0

Sudaryti sandoriai

0

Sudarytų sandorių vertė € :

0

Laimingos šeimos

Kodėl RE/MAX?

RE/MAX – nuo 2005-ųjų metų Lietuvoje sėkmingai funkcionuojanti JAV franšizės sistema, kuri užsiima nekilnojamojo turto pardavimais bei nuoma. RE/MAX – pasaulyje lyderiaujanti kompanija, kuri puikiai žinoma daugiau nei 100-ame valstybių su kontrastinga ekonomikos, kultūros bei verslo aplinka. Kompaniją vienija patys geriausi savo srities specialistai, kurie tobulėja kartu su inovacijomis, pažangiausiomis technologijomis ir plečia savo veiklą atsižvelgdami į klientų poreikius bei galimybes.

Ar žinojote, kad:

  • RE/MAX – vienintelė nekilnojamojo turto kompanija, kuri yra įtraukta į leidinį „50 Companies That changed The World“ („50 kompanijų, kurios pakeitė pasaulį“).

  • Jau daugiau nei 45 metus visi RE/MAX agentai padeda "Child Miracle Network Hospitals" organizacijai ir taip kasmet paremia milijonus vaikų.

  • RE/MAX turi daugiau nei 110 000 agentų daugiau nei 100 valstybių ir yra palikusi ryškiausią pėdsaką tarptautinėje rinkoje lyginant su kitomis NT kompanijomis.

REMAX_Map_World
Call Now Button