RE/MAX TOP brokeris

Tadas Račkauskas

Mano profesinė misija – užtikrinti sklandų ir efektyvų nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo procesą bei konsultuoti klientus visais nekilnojamojo turto klausimais.

Turiu ilgesnę nei 11 metų patirtį nekilnojamojo turto pardavimuose.

Mokausi ir tobulėju iš geriausių Europoje nekilnojamojo turto specialistų, niekada nepaliauju domėtis rinkos naujienomis, esu sertifikuotas brokeris bei atstovauju didžiausią nekilnojamojo turto kompaniją pasaulyje RE/MAX.

Žiūrėti video apie mane

Nuo 2015 metų esu RE/MAX Executive Club narys bei Vyresnysis Brokeris, nuo 2016 metų – RE/MAX Collection brokeris.

Tikiu skaičiais, tad ~602+ laimingų klientų dažnai turi ką pasakyti apie mano vertybes – profesionalumą, kūrybiškumą bei nuoseklų ir atsakingą darbą.

Vertinu kiekvieną klientą! Todėl esu visada pasirengęs atsakyti į Jūsų̨ klausimus, nugalėti kylančias abejones ir lydėti Jus viso pirkimo-pardavimo proceso metu.

Būstas turi tarnauti Jums.

NT brokeris Tadas Račkauskas

Prestižinių RE/MAX klubų narys:

RE/MAX Pasiekimai ir apdovanojimai:

Sudaryti sandoriai
0

Sudaryti sandoriai

0

Sudarytų sandorių vertė € :

0

Laimingos šeimos

Kodėl RE/MAX?

RE/MAX – nuo 2005-ųjų metų Lietuvoje sėkmingai funkcionuojanti JAV franšizės sistema, kuri užsiima nekilnojamojo turto pardavimais bei nuoma. RE/MAX – pasaulyje lyderiaujanti kompanija, kuri puikiai žinoma daugiau nei 110 valstybių su kontrastinga ekonomikos, kultūros bei verslo aplinka. Kompaniją vienija patys geriausi savo srities specialistai, kurie tobulėja kartu su inovacijomis, pažangiausiomis technologijomis ir plečia savo veiklą atsižvelgdami į klientų poreikius bei galimybes.

Ar žinojote, kad:

  • RE/MAX – vienintelė nekilnojamojo turto kompanija, kuri yra įtraukta į leidinį „50 Companies That changed The World“ („50 kompanijų, kurios pakeitė pasaulį“).

  • Jau daugiau nei 45 metus visi RE/MAX agentai padeda "Child Miracle Network Hospitals" organizacijai ir taip kasmet paremia milijonus vaikų.

  • RE/MAX turi daugiau nei 140 000 agentų daugiau nei 110 valstybių ir yra palikusi ryškiausią pėdsaką tarptautinėje rinkoje lyginant su kitomis NT kompanijomis.

remax statistika
Call Now Button