Klientų padėkos ir

Atsiliepimai

Dėkoju savo Klientams už nuoširdžius atsiliepimus. Mano tikslas – rekomendacijos, tad dėkoju Jums už bendradarbiavimą bei tikiuosi ilgametės ir įdomios NT pažinties

Aurelijus

Parduotas 2 k. butas per 5 savaites

Olga

Parduotas 5 k. namas per 5 savaites

Rimgailė ir Aurimas

Nupirktas 3 k. butas

Darutė ir Giedrius

Parduotas 3 k. butas per 7 savaites ir nupirktas namas

Agnė ir Rytis

Parduotas 5 k. namas per 2 savaites ir nupirktas butas

Andrius

Parduotas sklypas per 7 savaites

Julija

Parduotas 2 k. butas per 6 savaites

Kęstutis

Parduotas 3 k. butas per 2 dienas ir nupirktas namas

Gintarė

Parduotas 4 k. namas per 2 savaites

Asta

Parduotas 1 k. butas per 3 savaites

Urtė

Parduotas 2 k. butas per 3 savaites

Paulius

Parduotas 1 k. butas per 6 savaites

Aušra

Parduotas 2 k. butas per 7 savaites

Indra

Parduotas 3 k. butas per 3 savaites

Vilma

Parduotas 1 k. butas per 3 dienas

Vytautas

Parduotas 2 k. butas per 2 savaites

Labai profesionalus ir atsakingas

Labai profesionalus ir atsakingas

Natalija

Ačiū Tadui už super greitą buto pardavimą

Labai ačiū Tadui už super greitą buto pardavimą, už super gerą atstovavimą, malonų ir šiltą bendravimą. Mūsų situacija buvo sudėtinga, reikėjo spėti pardavimą atlikti iki tam tikro laiko, Tadas viską profesionaliai sustygavo ir viskas puikiai pavyko. Ačiū!

Justina

Labai dekojam uz tarpininkavima parduodant buta

Labai dekojam uz tarpininkavima parduodant buta, uz visa informacija apie dokumentu tvarkyma, uz labai malonu ir silta bendravima. Aciu.

Raimundas ir Erika

Ačiū T. Račkauskui už profesionalų darbą

Ačiū T. Račkauskui už profesionalų darbą. Jo požiūris į žmogų ir savo atliekamą darbą tiesiog mus sužavėjo. Tadas yra kompetetingas nekilnojamojo turto srityje, iškalbus, draugiškas,profesionalus, kūrybingas bei mandagus. Drąsiai rekomenduosime Tomą draugams ir pažįstamiems. Ačiū Jums!

Česlav

Tadas, kaip geriausias Šveicariškas laikrodis

Tadas, kaip geriausias Šveicariškas laikrodis – viskas laiku ir vietoje. Nuostabus rinkos pajautimas, nepakartojamas bendravimas, laiku atliekami sprendimai, puikus tarpininkavimas ir kliento lūkesčių skaitymas.

Kiekvienas mūsų turi suvokimą kaip vairuoti automobilį, moka kelių eismo taisykles, tačiau atsisėdus į spec. paskirties transporto priemonę, atrodo viską pamiršti, nesiseka ir reikalingas ilgas ir ne visą laiką malonus adaptacinis periodas. Tačiau kaip išoriškai paprastai atrodo, kai šį reikalą atlieką profesionalas. Tai va, Tadas yra NT (spec. priemonės) profesionalas ir su juo tavo NT kelionė bus išties nuostabi.

Marius

Pilnas pasitikėjimas ir puikiausias rezultatas.

Labai dekinga Tadui už profesionaliai atliktą darbą.
Buto pardavimas praėjo labai sklandžiai, klientas rastas greitai, išspręsti buvo visi sunkus klausimai. Man visiškai nereikėjo niekuo rūpintis. Pilnas pasitikėjimas ir puikiausias rezultatas.

Zana

Buvo pasirūpinta visomis smulkmenomis

Su Tadu pardavimo procesas įvyko labai sklandžiai, buvo pasirūpinta visomis smulkmenomis parduodant NT objektą.

Ačiū už nepriekaištingą darbą!

Aidas

Aukščiausia kompetencija, profesionalumas ir žmogiškumas!!!

Aukščiausia kompetencija, profesionalumas ir žmogiškumas!!!

Norime padėkoti Tadui už puikiai atliktą darbą – parduotą namą. Pavyko parduoti ne tik per stebėtinai trumpą laiką (2 dienas!!!), bet ir už gerą kainą. Tadas puikus NT brokeris. Puikiai išmano savo darbą, į visus kylančius klausimus atsako išsamiai, esant poreikiui pataria, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Visame pardavimo „kelyje” (pradenat skelbimo patalpinimu, turto apžiūros organizavimu ir baigiant notarinės sutarties pasirašymu) buvome visiškai ramūs, nes šį darbą patikėjom į profesionalo rankas 😀 O Tado charizma ir ramybė – tiesiog stulbinanti!!! Ačiū, Tadai. Ir esant poreikiui dar parduoti ar pirkti NT tai darytume tik „per Tadą” 😉.

Jurgita

Tiksliai ir gerai išmanantis būsto pardavimo-pirkimo klausimus žmogus

Džiaugiuosi, kad savo būsto pardavimui pasirinkau nekilnojamojo turto ekspertą Tadą. Tai labai puikus, sąžiningas, tiksliai ir gerai išmanantis būsto pardavimo-pirkimo klausimus žmogus. Moka puikiai bendrauti ir surasti tinkamiausią sprendimą visoms pusėms. Labai jaučia kiekvieno kliento poreikius. Punktualus ir pareigingas žmogus.

Ačių už profesionaliai atliktą darbą!

Tomas

Labai aukštos kompetencijos brokeris

Labai aukštos kompetencijos brokeris. Nesirenkantis lengviausio kelio…Siekiantis maksimalios naudos klientui. Ačiū už puikiai suvaldytą būsto keitimo procesą.

Andrius

Sprendžia problemas kvalifikuotai, labai patikimas

Nuoširdi padeka Tadui už pagalbą parduodant sodo sklypą. Jis yra savo srities specialistas, sprendžia problemas kvalifikuotai, labai patikimas, padeda greitai ir efektyviai visose sudetingose situacijose. Malonus bendravimas.
Ačių už visokeriopą pagalbą, sėkmės tolesniame darbe.
Dalia

Dalia

Tadas išmano savo darbą

Tadas išmano savo darbą. Efektyviai sprendžia iškilusias bėdas, patogiai išdėsto užduotis ir siūlo strategijas. Labiausiai džiugina trumpi terminai ir aukščiausio lygio komunikacija. Ateityje būtinai kreipčiausi NT klausimais ir rekomenduočiau artimiesiems. Sėkmės tolimesnėje veikloje!

Romas

Rekomenduoju visiems norintiems tikrai gero NT brokerio

Puikus NT brokeris. Visuomet patars ir padės. Profesionalus, draugiškas ir patikimas. Rekomenduoju visiems norintiems tikrai gero NT brokerio.

Karolis

He is efficient and very professional

I have used Tadas’s service and I can highly recommend him. He is efficient and very professional. He also has great knowledge of the market and you can rely on his advice.

David

Tadas profesionalus ir kompetentingas brokeris

Tadas profesionalus ir kompetentingas brokeris,labiausiai sužavėjo jo ramybė,reagavimas į bet kokią situaciją be jokio susierzinimo ar streso. Jeigu reikėtų,rekomenduočiau jį savo draugams ar kolegoms.

Alė

Puikiai išmano savo darbą, atlieka jį kruopščiai, delikačiai ir šimtą procentų profesionaliai.

Nuoširdžiai džiaugiuosi susipažinusi su šiuo puikiu žmogumi. Puikiai išmano savo darbą, atlieka jį kruopščiai, delikačiai ir šimtą procentų profesionaliai. Lydėjo viso proceso metu nuo pačios pradžios iki paskutinio pasirašyto taškelio, buvo malonus ir padrąsinantis, sprendimus randantis lengvai ir tiksliai.Visa šeima esame dėkingi su Tado pagalba pardavę seną būstą ir įsigiję kitą.
Didžiulės sėkmės, Tadai!

Margarita

Puikiai atliktas darbas! Savo srities

Puikiai atliktas darbas! Savo srities profesionalas, mokantis mąstyti strategiškai, diplomatiškas ir tikrai atsidavęs savo darbui. Vertinu labai teigiamai ir rekomenduočiau jį savo pažįstamiems. Ačiū!

Renata

Profesionalus, malonus, efektyviai ir sklandžiai

Profesionalus, malonus, efektyviai ir sklandžiai dirbantis brokeris. Empatiškas, suprantantis, įsiklausantis, pasižymintis strateginiu mąstymu ir situacijos vertinimu. Kūrybiškai sudėliojo pardavimo pasiūlymą ir surado pirkėją daug greičiau, nei tikėjomės. Ačiū už nuostabiai atliktą darbą.

Lina

Atsakingas, patikimas, punktualus žmogus. Savo

Atsakingas, patikimas, punktualus žmogus. Savo srities profesionalas.
Esu patenkintas suteiktų paslaugų kokybe parduodant butą Vilniuje.
Dėkoju už rekomendacijas, įžvalgas ir puikų, efektyvų darbą viso pardavimų proceso metu.
Linkiu sėkmės darbuose! Rekomenduoju Tadą ieškantiem patikimo NT brokerio.

Nerijus

Sklandus sandoris. Puikus brokeris. Ačiū

Sklandus sandoris. Puikus brokeris. Ačiū Tadai!

Skaistė

To tiesiog nesitikėjome

Ačiū T. Račkauskui už profesionalų darbą. Jo požiūris į žmogų ir savo atliekamą darbą tiesiog mus sužavėjo. To tiesiog nesitikėjome. Ačiū jam.

Vitalijus

Aiškiai ir tiksliai vyko visas procesas

Malonus aptarnavimas, jokio spaudimo, lengvai, paprastai, aiškiai ir tiksliai vyko visas procesas.

Laima

Savo darbą atlieka kaip profesionalas

Tadas Račkauskas – (brokeris) nebijau pasakyti DRAUGAS, kuris tikrai supranta žmogų, jo poreikius, savo darbą atlieka kaip profesionalas. Ačiū už PUIKIAI atliktą darbą !!!

Staškevičių šeimyna

Evaldas

Padarė daugiau negu galėjo

Tadas yra ne tik puikus brokeris, bet ir nuostabus žmogus. Nesigailiu patikėjus darbą jam. Padarė daugiau negu galėjo ir už tai jam AČIŪ

Sandra

Patiko strateginis mastymas

Korektiškas elgesys tiek su pardavėjais, tiek su pirkėjais. Moka išklausyti, žino ką patarti. Profesionalus požiūris į situacija Lietuvoje, išmano NT rinka. Patiko strateginis mastymas. Greit pardavė namą, nors sandoris dėl bendradarbiavimo buvo pasirašytas prieš metus.

Jevgenij

2018 metais su šeima nusprendėme, kad laikas keisti butą į erdvesnį būstą. Sprendėme dilemą ar viską daryti patiems (parduoti, ieškoti nuomai buto, pirkti naują būstą) ar pasinaudoti kažkieno pagalba. Apie Tadą nugirdau iš bendradarbių pokalbių, nes jiems jis padėjo įsigyti nekilnojamą turtą. Rekomendacijos geros, abu bendradarbiai patenkinti – nusprendėme, kad verta pasikalbėti ir pažiūrėti kas iš to išeis. Per pirmą pokalbį su Tadu supratau, kad „yra kontaktas“ ir jis GIRDI mane t.y. jis išklauso, surenka duomenis ir tau grąžiną rezultatą. Tuo metu jis sutiko mūsų šeimą lydėti viso proceso metu – nuo buto pardavimo ir laikino būsto nuomos, iki naujo būsto įsigijimo. Mūsų buto pardavimas nebuvo lengva užduotis (nepalanki dislokacijos vieta, butas + parkingai + sandėliukas), bet Tadas kažkaip be didesnio streso ir užtikrintai tai padarė. Ir padarė tai greitai, nes mūsų šeimoje sprendimas viską keisti tuo metu dar tik įgavo pagreitį 🙂 Man imponuoja šio žmogaus gebėjimas mąstyti strategiškai, matyti visą paveikslą ir tuo pat metu gebėti pastebėti bet kokį nukrypimą nuo tikslo, atidumas detalėms ir dar daug kitų savybių 🙂 Tiesiog manau, kad Tadas yra TOP nekilnojamo turto brokeris Lietuvoje, kuris „užduodą toną“ kitiems savo kolegoms.

Kęstutis

I think Tadas is a real estate broker all clients dream to find. It felt to me when I first met Tadas that this is a dedicated professional who has followed his professional calling. Most importantly, he was an empathic listener, genuinely wanting to know our family as his potential clients before offering his service or ideas. He asked the right questions and helped us to arrive at the answers and solutions we were looking for patiently leading us throughout all the phases and always offering his genuine unbiased advice any time we reached out. Tadas exceeded all the expectations our family had when selling property in Vilnius. He also provided so much personal support to our family with legal work, documentation, relocation etc (much beyond what he should have delivered) and this removed all the stress from us. He made this recommendation so easy and so difficult to write as I am struggling to find the right words to recommend him good enough! His high professional and personal ethics make him a truly exceptional professional capable of delivering with integrity even in the most challenging situations. I am very very grateful for all the work he has done for us.

Neria

Išskirtinis profesionalumo lygis!

Išskirtinis profesionalumo lygis! Per šiuos metus su šeima turėjome galimybę susipažinti ir bendrauti su skirtingo profilio brokeriais dėl kelių parduodamų objektų, todėl labai aiškiai turėjome su kuo palyginti. Tado atliktas darbas yra absoliučiai virš bet kokių „standartinių” funkcijų, kuriuos daro kiti šios srities atstovai. Užtikrintai, tiksliai, racionaliai, su labai tiksliais patarimais ir pastebėjimais realizuotas 2 k. butas „karščiausios konkurencijos” sąlygomis – rugsėjo mėnesį. Savo profesijos Guru, kurį tvirtai gali rekomenduoti tiems, kurie orientuojasi į rezultatą ir paslaugos kokybę!

Sergejus

Vertinu teigiamai

Iš pirmo mūsų susitikimo supratau, kad šis žmogus yra kompetetingas nekilnojamojo turto srityje,  iškalbus, draugiškas, gerai ir išsamiai parengiantis nekilnojamojo turto pardavimo-pirkimo planus. Šio žmogaus darbą vertinu teigiamai, nes išsamiai buvo iš jo pusės paaiškintas ir išdėstytas planas, tikslai mano nekilnojamojo turto pardavime. Ir buvo greitai surastas potencialus pirkėjas.

Arvydas Rauba

Nustebino profesionalumas

Nustebino brokerio profesionalumas, dalykiškumas bei atsakingumas: išklausytas pardavėjas ir atsižvelgta į jo lūkesčius, objektyviai įvertinta ir pasiūlyta pardavimo kaina, pateikti konkretūs siūlymai atlikti tam tikrus buto atnaujinimo darbus, bendravimas su potencialiais pirkėjais, operatyviai gautos reikalingos pažymos bei organizuotas sandorio sudarymas. Manome, kad šios visos aplinkybės ir lėmė greitą bei sėkmingą mūsų nekilnojamojo turto pardavimą. Malonu, kad teko susidurti su brokeriu išmanančiu savo darbą ir bendradarbiauti su nekilnojamojo turto agentūra, kurios teikiamomis tarpininkavimo paslaugomis perkant bei parduodant nekilnojamąjį turtą galima pasikliauti visu 100 %

Vytautas Gilius ir Gintarė Giliuvienė

Nuoširdžiai dėkinga

Iš tiesų, teko bendrauti su įvairiais nekilnojamojo turto atstovais, tačiau drąsiai galiu teigti, kad Jūsų pagalba jau nuo pirmojo mūsų susitikimo, turėjo didelę įtaką galutiniam mano sprendimui . Vertinu tai, kad atstovavote ne tik užsakovo-pardavėjo, bet ir mano, kaip pirkėjos interesus.  Tai suteikė pasitikėjimą ir saugumą. Tiesa, pirkimo procese, iškilo nemažai abejonių ir klausimų, tačiau visada operatyviai atsakėte ir  suteikėte išsamią informaciją. Jūsų rūpestis, patarimas ir žinios vienu ar kitu klausimu, man, kaip pirmą kartą įsigyjančiai nuosavą nekilnojamąjį turtą, buvo labai reikšmingi.

Monika

10 / 10

Norėčiau padėkoti Jūsų komandai už puikiai atliktą darbą parduodant mūsų būtą. Ypatingai dėkingi esam Tadui Račkauskui –  žmogui kuris yra iš ties atsidavęs savo darbui, labai profesionalus, kūrybingas, mandagus. Vertiname jo darba 10/10.

T. ir L. Venckūnai

Nuoširdžiai dėkojame

Norime nuoširdžiai padėkoti už parodytą dėmesį, profesionalumą, sklandumą, malonų bendravimą ir bendradarbiavimą. Buto pardavimo procesas iš tiesų buvo lengvas, aiškus – drąsiai rekomenduosime Jus draugams ir pažįstamiems, jau dabar pasakojame kaip mums pasisekė. Ačiū Jums!

Ieva ir Šarūnas

Privalomi laukeliai

rating fields
Trumpai įvertinkite Tado suteiktas paslaugas Jums.
Call Now Button