Klientų padėkos ir

Atsiliepimai

Dėkoju savo Klientams už nuoširdžius atsiliepimus. Mano tikslas – rekomendacijos, tad dėkoju Jums už bendradarbiavimą bei tikiuosi ilgametės ir įdomios NT pažinties

Aurelijus

Parduotas 2 k. butas per 5 savaites

Olga

Parduotas 5 k. namas per 5 savaites

Rimgailė ir Aurimas

Nupirktas 3 k. butas

Darutė ir Giedrius

Parduotas 3 k. butas per 7 savaites ir nupirktas namas

Agnė ir Rytis

Parduotas 5 k. namas per 2 savaites ir nupirktas butas

Andrius

Parduotas sklypas per 7 savaites

Julija

Parduotas 2 k. butas per 6 savaites

Kęstutis

Parduotas 3 k. butas per 2 dienas ir nupirktas namas

Gintarė

Parduotas 4 k. namas per 2 savaites

Asta

Parduotas 1 k. butas per 3 savaites

Urtė

Parduotas 2 k. butas per 3 savaites

Paulius

Parduotas 1 k. butas per 6 savaites

Aušra

Parduotas 2 k. butas per 7 savaites

Indra

Parduotas 3 k. butas per 3 savaites

Vilma

Parduotas 1 k. butas per 3 dienas

Vytautas

Parduotas 2 k. butas per 2 savaites

Puikiai atliktas darbas! Savo srities

Puikiai atliktas darbas! Savo srities profesionalas, mokantis mąstyti strategiškai, diplomatiškas ir tikrai atsidavęs savo darbui. Vertinu labai teigiamai ir rekomenduočiau jį savo pažįstamiems. Ačiū!

Renata

Profesionalus, malonus, efektyviai ir sklandžiai

Profesionalus, malonus, efektyviai ir sklandžiai dirbantis brokeris. Empatiškas, suprantantis, įsiklausantis, pasižymintis strateginiu mąstymu ir situacijos vertinimu. Kūrybiškai sudėliojo pardavimo pasiūlymą ir surado pirkėją daug greičiau, nei tikėjomės. Ačiū už nuostabiai atliktą darbą.

Lina

Atsakingas, patikimas, punktualus žmogus. Savo

Atsakingas, patikimas, punktualus žmogus. Savo srities profesionalas.
Esu patenkintas suteiktų paslaugų kokybe parduodant butą Vilniuje.
Dėkoju už rekomendacijas, įžvalgas ir puikų, efektyvų darbą viso pardavimų proceso metu.
Linkiu sėkmės darbuose! Rekomenduoju Tadą ieškantiem patikimo NT brokerio.

Nerijus

Sklandus sandoris. Puikus brokeris. Ačiū

Sklandus sandoris. Puikus brokeris. Ačiū Tadai!

Skaistė

To tiesiog nesitikėjome

Ačiū T. Račkauskui už profesionalų darbą. Jo požiūris į žmogų ir savo atliekamą darbą tiesiog mus sužavėjo. To tiesiog nesitikėjome. Ačiū jam.

Vitalijus

Aiškiai ir tiksliai vyko visas procesas

Malonus aptarnavimas, jokio spaudimo, lengvai, paprastai, aiškiai ir tiksliai vyko visas procesas.

Laima

Savo darbą atlieka kaip profesionalas

Tadas Račkauskas – (brokeris) nebijau pasakyti DRAUGAS, kuris tikrai supranta žmogų, jo poreikius, savo darbą atlieka kaip profesionalas. Ačiū už PUIKIAI atliktą darbą !!!

Staškevičių šeimyna

Evaldas

Padarė daugiau negu galėjo

Tadas yra ne tik puikus brokeris, bet ir nuostabus žmogus. Nesigailiu patikėjus darbą jam. Padarė daugiau negu galėjo ir už tai jam AČIŪ

Sandra

Patiko strateginis mastymas

Korektiškas elgesys tiek su pardavėjais, tiek su pirkėjais. Moka išklausyti, žino ką patarti. Profesionalus požiūris į situacija Lietuvoje, išmano NT rinka. Patiko strateginis mastymas. Greit pardavė namą, nors sandoris dėl bendradarbiavimo buvo pasirašytas prieš metus.

Jevgenij

2018 metais su šeima nusprendėme, kad laikas keisti butą į erdvesnį būstą. Sprendėme dilemą ar viską daryti patiems (parduoti, ieškoti nuomai buto, pirkti naują būstą) ar pasinaudoti kažkieno pagalba. Apie Tadą nugirdau iš bendradarbių pokalbių, nes jiems jis padėjo įsigyti nekilnojamą turtą. Rekomendacijos geros, abu bendradarbiai patenkinti – nusprendėme, kad verta pasikalbėti ir pažiūrėti kas iš to išeis. Per pirmą pokalbį su Tadu supratau, kad „yra kontaktas“ ir jis GIRDI mane t.y. jis išklauso, surenka duomenis ir tau grąžiną rezultatą. Tuo metu jis sutiko mūsų šeimą lydėti viso proceso metu – nuo buto pardavimo ir laikino būsto nuomos, iki naujo būsto įsigijimo. Mūsų buto pardavimas nebuvo lengva užduotis (nepalanki dislokacijos vieta, butas + parkingai + sandėliukas), bet Tadas kažkaip be didesnio streso ir užtikrintai tai padarė. Ir padarė tai greitai, nes mūsų šeimoje sprendimas viską keisti tuo metu dar tik įgavo pagreitį 🙂 Man imponuoja šio žmogaus gebėjimas mąstyti strategiškai, matyti visą paveikslą ir tuo pat metu gebėti pastebėti bet kokį nukrypimą nuo tikslo, atidumas detalėms ir dar daug kitų savybių 🙂 Tiesiog manau, kad Tadas yra TOP nekilnojamo turto brokeris Lietuvoje, kuris „užduodą toną“ kitiems savo kolegoms.

Kęstutis

I think Tadas is a real estate broker all clients dream to find. It felt to me when I first met Tadas that this is a dedicated professional who has followed his professional calling. Most importantly, he was an empathic listener, genuinely wanting to know our family as his potential clients before offering his service or ideas. He asked the right questions and helped us to arrive at the answers and solutions we were looking for patiently leading us throughout all the phases and always offering his genuine unbiased advice any time we reached out. Tadas exceeded all the expectations our family had when selling property in Vilnius. He also provided so much personal support to our family with legal work, documentation, relocation etc (much beyond what he should have delivered) and this removed all the stress from us. He made this recommendation so easy and so difficult to write as I am struggling to find the right words to recommend him good enough! His high professional and personal ethics make him a truly exceptional professional capable of delivering with integrity even in the most challenging situations. I am very very grateful for all the work he has done for us.

Neria

Išskirtinis profesionalumo lygis!

Išskirtinis profesionalumo lygis! Per šiuos metus su šeima turėjome galimybę susipažinti ir bendrauti su skirtingo profilio brokeriais dėl kelių parduodamų objektų, todėl labai aiškiai turėjome su kuo palyginti. Tado atliktas darbas yra absoliučiai virš bet kokių “standartinių” funkcijų, kuriuos daro kiti šios srities atstovai. Užtikrintai, tiksliai, racionaliai, su labai tiksliais patarimais ir pastebėjimais realizuotas 2 k. butas “karščiausios konkurencijos” sąlygomis – rugsėjo mėnesį. Savo profesijos Guru, kurį tvirtai gali rekomenduoti tiems, kurie orientuojasi į rezultatą ir paslaugos kokybę!

Sergejus

Vertinu teigiamai

Iš pirmo mūsų susitikimo supratau, kad šis žmogus yra kompetetingas nekilnojamojo turto srityje,  iškalbus, draugiškas, gerai ir išsamiai parengiantis nekilnojamojo turto pardavimo-pirkimo planus. Šio žmogaus darbą vertinu teigiamai, nes išsamiai buvo iš jo pusės paaiškintas ir išdėstytas planas, tikslai mano nekilnojamojo turto pardavime. Ir buvo greitai surastas potencialus pirkėjas.

Arvydas Rauba

Nustebino profesionalumas

Nustebino brokerio profesionalumas, dalykiškumas bei atsakingumas: išklausytas pardavėjas ir atsižvelgta į jo lūkesčius, objektyviai įvertinta ir pasiūlyta pardavimo kaina, pateikti konkretūs siūlymai atlikti tam tikrus buto atnaujinimo darbus, bendravimas su potencialiais pirkėjais, operatyviai gautos reikalingos pažymos bei organizuotas sandorio sudarymas. Manome, kad šios visos aplinkybės ir lėmė greitą bei sėkmingą mūsų nekilnojamojo turto pardavimą. Malonu, kad teko susidurti su brokeriu išmanančiu savo darbą ir bendradarbiauti su nekilnojamojo turto agentūra, kurios teikiamomis tarpininkavimo paslaugomis perkant bei parduodant nekilnojamąjį turtą galima pasikliauti visu 100 %

Vytautas Gilius ir Gintarė Giliuvienė

Nuoširdžiai dėkinga

Iš tiesų, teko bendrauti su įvairiais nekilnojamojo turto atstovais, tačiau drąsiai galiu teigti, kad Jūsų pagalba jau nuo pirmojo mūsų susitikimo, turėjo didelę įtaką galutiniam mano sprendimui . Vertinu tai, kad atstovavote ne tik užsakovo-pardavėjo, bet ir mano, kaip pirkėjos interesus.  Tai suteikė pasitikėjimą ir saugumą. Tiesa, pirkimo procese, iškilo nemažai abejonių ir klausimų, tačiau visada operatyviai atsakėte ir  suteikėte išsamią informaciją. Jūsų rūpestis, patarimas ir žinios vienu ar kitu klausimu, man, kaip pirmą kartą įsigyjančiai nuosavą nekilnojamąjį turtą, buvo labai reikšmingi.

Monika

10 / 10

Norėčiau padėkoti Jūsų komandai už puikiai atliktą darbą parduodant mūsų būtą. Ypatingai dėkingi esam Tadui Račkauskui –  žmogui kuris yra iš ties atsidavęs savo darbui, labai profesionalus, kūrybingas, mandagus. Vertiname jo darba 10/10.

T. ir L. Venckūnai

Nuoširdžiai dėkojame

Norime nuoširdžiai padėkoti už parodytą dėmesį, profesionalumą, sklandumą, malonų bendravimą ir bendradarbiavimą. Buto pardavimo procesas iš tiesų buvo lengvas, aiškus – drąsiai rekomenduosime Jus draugams ir pažįstamiems, jau dabar pasakojame kaip mums pasisekė. Ačiū Jums!

Ieva ir Šarūnas

Privalomi laukeliai

Trumpai įvertinkite Tado suteiktas paslaugas Jums.