T. Račkausko komentaras apie Naujamiesčio rajoną

Anot „Remax“ NT brokerio Tado Račkausko, ilgą laiką daugiausia Naujamiestyje buvo galima rasti senesnių daugiabučių statytų 1940 – 1990 metais, tačiau ši tendencija jau kurį laikas sparčiai keičiasi ir jame galima rasti jau ne vieną pastatytą naujesnės arba statomą naujos statybos daugiabutį.

 

„Labiausiai kas pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį, tai nekilnojamojo turto pirkėjų poreikis gyventi arčiau centro ir šiame kontekste be konkurencijos norą puikiai išpildė Naujamiestis, kuris labiausiai subalansuotas tarp NT kainos ir atstumo iki centro. Šį pirkėjų poreikį puikiai suprato vystytojai, todėl matome vis daugėjančių projektų, tiek naujai statomų, tiek besikonvertuojančių iš komercinių paskirčių į gyvenamąsias.

 

Naujamiestis turi ir toliau puikias plėtros perspektyvas, nes poreikis būstui šiame mikrorajone vis auga ir tai puikiai atspindi statistika. Dažniausiai jį renkasi jaunesnio amžiaus būsto pirkėjai. Kol kas tai geidžiamiausias mikrorajonas pirkėjų gretose ir tokiu jam lemta bus išlikti dar kurį laiką“, – teigė T. Račkauskas.

 

Visgi, brokeris įžvelgė ir rajono trūkumų. Pasak jo, opiausia problema yra automobilių parkavimo vietų trūkumas. Anksčiau, kai Naujamiestis nebuvo taip tankiai apgyvendintas, automobiliui nebuvo sunku rasti vietos mokamose stovėjimo zonos, tačiau dabar tai padaryti vis sunkiau. T. Račkausko manymu, Naujamiestyje taip pat galėtų atsirasti ir daugiau viešųjų bendrųjų erdvių.

 

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/bustas/rajonai/ilga-laika-nuvertintas-rajonas-tampa-prestiziniu-dabar-jis-pats-geidziamiausias-vilniuje.d?id=81883405

Call Now Button