T. Račkausko komentarai žiniasklaidoje

Į ką atkreipti dėmesį renkantis būstą?

Tadas Račkauskas, „RE/MAX“ brokeris, sako, kad pirkėjai yra gerai informuoti apie kainą ar aiškiai žino, kokia vertę galima gauti už prašomą sumą „Šiais laikais pirkėjų edukuoti nereikia. Motyvuoti ir pribrendę pirkimui klientai labai gerai nusimano kainose, o ir pagrindinis filtras, kurį naudoja paieškose, ir būna arba kvadratinio metro kaina, arba suma, kurią gali išleisti būstui“, – sako T.Račkauskas

Daugiau skaitykite: 15min.lt

 

Apie galimus paslėptus būsto defektus ir į ką svarbu atkreipti dėmesį.

„Jeigu pirkėjai nusprendžia būstą pirkti pasikliaudami tik savo nuomone – gali suskubėti, daryti sprendimą vadovaujantis tik emocijomis bei ilgai rinkęsi nusipirkti nekokybišką būstą. Statybinių žinių neturintys žmonės, kurie perka būstą pirmą kartą gyvenime, tikrai nepamatys tikrojo statybinio broko, gudriai maskuojamų defektų“ , – sako T. Račkauskas.

Skaitykite daugiau: delfi.lt

 

Apie prestižinį Vilniaus mikrorajoną – Žvėryną.

„Žvėryne, kaip Vilniaus miesto prestižiniame mikrorajone, kainos atžvilgiu tikrai yra įvairaus nekilnojamojo turto. Kaip rajonas – jis labai ne vientisas, nes galima rasti prastos būklės medinių namų arba kardinaliai priešingų, ištaigingų namų. Kartais ne vietiniai pirkėjai sunkiai supranta, kodėl Žvėrynas laikomas prestižine lokacija“.

Skaitykite daugiau: delfi.lt

 

Kas dažniausiai perka prabangų NT Lietuvoje?

„Dažniausiai iš tiesų perka Lietuvos gyventojai. Labai nedidelė dalis, ten gal apie 10 proc., ne Lietuvos gyventojai perka. Tai didžiausia paklausa tarp vietinių. O kitas dar pastebėjimas, kad užsieniečiai kol kas dar likę nuomotis turtą prabangų“, – kalbėjo „RE/MAX Collection“ vyresnysis konsultantas Tadas Račkauskas.

Skaitykite daugiau: delfi.lt

 

Ar prieš Kalėdas galite gauti šventinę nuolaidą būstui?

„Remax“ NT brokeris Tadas Račkauskas mano, kad pirminėje rinkoje šventinės nuolaidos būstui – gana retai pasitaikantis atvejis. O antrinėje rinkoje tokių nuolaidų apskritai nebūna

Skaitykite daugiau: delfi.lt

Call Now Button