T. Račkauskas apie Santariškių mikrorajoną

NT bendrovės „Remax“ brokeris Tadas Račkauskas paantrino teigdamas, kad Santariškės – vienas naujausių Vilniaus rajonų, žavintis tuos, kurie mėgsta ir vertina ramybę bei žaliasias zonas. Didžioji dalis būstų, įskaitant ir individualius namus bei kotedžus, yra naujos arba naujesnės statybos.

 

„Šis rajonas taip pat patiks ir žmonėms, kurių profesinis gyvenimas glaudžiai susijęs su medicinos profesija, nes čia gausu įvairių medicinos įstaigų. Taigi šiose įstaigose dirbantiems žmonės patogesnės vietos gyvenimui nei Santariškės nėra. Ne vienam medikui yra tekę parduoti būstą būtent šiame mikrorajone“, – komentavo T. Račkauskas.

 

Kaip Santariškių privalumą pašnekovas taip pat išskiria gerą ir patogų susisiekimą visuomeniniu transportu bei gerai išvystytą infrastruktūrą vaikams. Pasak brokerio, ne veltui šis rajonas taip pamiltas šeimų su vaikais – čia yra nemažai darželių, vaikų žaidimo aikštelių, parkų.

 

Na, o pagrindiniu minusu jis įvardija eismo spūstis, dėl kurių pasiekti tolimesnes miesto dalis užima daugiau laiko. T. Račkausko manymu, atsiželgiant į tankų rajono apgyvendinimą, jame taip pat trūksta didesnio prekybos centro, norintiems įsigyti elementariausių kasdienių prekių. Tačiau gera žinia yra ta, kad netoliese jau planuojamas vystyti naujas klinikos ir parduotuvės projektas.

 

„Šiandien pirkėjai į Santariškių mikrorajoną žvelgia nenoriai. Visai neseniai man pačiam yra tekę parduoti keletą butų šiame rajone ir tai padaryti nebuvo lengva. Vienintelę ateities perspektyvą ir didesnę rajono plėtrą matyčiau tuo atveju, jeigu būtų plečiamas Santariškėse įsikūręs medicinos miestelis. Tam įvykus natūralu, kad išaugtų ir gyvenamojo nekilnojamojo turto poreikis, kas paskatintų jo plėtrą.

 

Šių dienų NT pirkėjo paveikslas skiriasi nuo buvusio Santariškių vystymosi „piko“ metu. Vienas esminių kriterijų tampa nedidelis atstumas iki miesto centro“, – apie perspektyvas kalbėjo T. Račkauskas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/bustas/nt-rinka/pirkejai-nusigrezia-nuo-daug-zadejusio-rajono-koja-kisa-vienas-bet.d?id=80159157

Call Now Button